Звернення № 11063

#11063 створено 18 Листопада 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.411794, 30.068446
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 18 Грудня 2020

В РОБОТІ

суть проблеми на фото

18.11.2020, 08:02 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

18.11.2020, 08:03 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

18.11.2020, 10:04 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

24.11.2020, 14:42 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів КОДА звернувся до Києво-Святошинської РДА ( копія листа додається)


Документи:

Статус: Надано відповідь

26.11.2020, 15:01 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Надана відповідь від Києво-Святошинської районної державної адміністрації ( копія листа додається)


Документи:

Статус: Надано відповідь