Звернення № 11062

#11062 створено 18 Листопада 2020

2

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Біла Церква, Київська обл., Україна, 09100
Координати сміттєзвалища: 49.787513080113, 30.04021525383
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 18 Грудня 2020

В РОБОТІ

Стихійне сміттєзвалище існує роками. Містить будівальні і побутові відходи та навіть небезпечні, такі як лампи денного світла, азбест та інше. Усе це змивається в р.Рось, дуже часто підпалюється і несе загрозу навколишньому середовищу та здоров’ю населення. Постійно попвнюється власниками навколишніх дачних кооперативів та мешканцями міста що проживають в Гайку.
Прошу вжити заходи по ліквідації стихійного звалища і припиненню його існування.

18.11.2020, 08:03 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

18.11.2020, 08:03 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

18.11.2020, 10:04 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

24.11.2020, 10:55 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів КОДА звернувся до Білоцерківської міської ради ( копія листа додається)


Документи:

Статус: Надано відповідь