Звернення № 11061

#11061 створено 18 Листопада 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: 2V, вулиця Маршала Якубовського, 2В, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.381064526132, 30.45684815198
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 18 Грудня 2020

В РОБОТІ

Сміттєзвалище між будинком Якубовського 2 В і бойлерною за моїм зверненням 10951 прибрано. Дякую за оперативність. Але знову за декілька днів це місце завалили сміттям.
Прошу знову прибрати і провести заходи з попередження утворення сміттєзвалища. На мою думку, потрібно прибрати три незаконних ржавих, полурозвалених гаража і полурозвалений паркан, які утворюють нішу для сміття. Та облаштувати на цьому місці газон, висадити дерева. Ця місцина дуже пейзажна, так як знаходиться на березі озера річки Нивка Теремків-2.

18.11.2020, 08:03 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

18.11.2020, 08:03 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця