Звернення № 11060

#11060 створено 18 Листопада 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: на вимогу, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.38282256164, 30.460563536071
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 18 Грудня 2020

В РОБОТІ

Парк, що знаходиться на перетині двох вулиць Конєва і Ломоносова, між ЖК Евріка та стоянкою, захаращений сміттєзвалищами.
Прошу посприяти в розчищенні парку від завалень сміття.

18.11.2020, 08:03 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

18.11.2020, 08:04 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця