Звернення № 11058

#11058 створено 18 Листопада 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Польова вулиця, 22, Шостка, Сумська область, Україна, 41100
Координати сміттєзвалища: 51.892893, 33.521068
Відповідальний: Сумська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 18 Грудня 2020

В РОБОТІ

Стихійне сміттєзвалище. Плооща 100*100м. Розташоване в лісі, м. Шостка, перехрестя вул. Паркова і вул. Бульварна (50 м по стежці в ліс від перехрестя). Прошу ліквідувати смітник, притягнути до відповідальності винних осіб та вжити всіх заходів для недопущення повторного засмічення лісу.

18.11.2020, 08:05 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

18.11.2020, 08:05 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Сумська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

19.11.2020, 09:22 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Сумська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні