Звернення № 11057

#11057 створено 18 Листопада 2020

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Маяк Сиверсов передний, Горіхова вулиця, Миколаїв, Миколаївська область, Україна, 54000
Координати сміттєзвалища: 46.894483914714, 32.012012098053
Відповідальний: Миколаївська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 18 Грудня 2020

В РОБОТІ

На теріторіі прогулянкової зони, біля маяка знаходиться велике звалище

18.11.2020, 08:05 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

18.11.2020, 08:05 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

20.11.2020, 12:57 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні