Звернення № 11056

#11056 створено 18 Листопада 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Червоноармійська вулиця, Старі Кодаки, Дніпропетровська область, Україна, 52072
Координати сміттєзвалища: 48.377499763761, 35.121603906155
Відповідальний: Дніпропетровська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 18 Грудня 2020

В РОБОТІ

Стихійні звалища що знищують природу та туристичний потенціал регіону та конкретного природнього об’єкту. Неприпустимо й надалі як дозволяти мешканцям скидати сміття у балку і не проводити відповідну пояснювальну роботу з жителями, так і неприпустимо залишати купи сміття засмічувати природну красу.
Це псування обурливо бачити як і повну безвідповідальність відповідних структур.

18.11.2020, 08:05 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

18.11.2020, 08:05 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

18.11.2020, 12:04 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні