Звернення № 11055

#11055 створено 18 Листопада 2020

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: вулиця Технологічна, 4, Пісочин, Харківська область, Україна, 62418
Координати сміттєзвалища: 49.963120214908, 36.090667918324
Відповідальний: Харківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 18 Грудня 2020

В РОБОТІ

Постыйне сміттєзвалище. Житловий будинок у 10 метрах , тобто просто під вікнами

18.11.2020, 08:05 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

18.11.2020, 08:05 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

24.11.2020, 08:50 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

24.11.2020, 08:51 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Вирішення питань у сфері поводження з відходами, ліквідації несанкціонованих і неконтрольованих звалищ, відповідно до законів України «Про відходи», «Про місцеві державні адміністрації» та «Про місцеве самоврядування в Україні», відноситься до повноважень районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів.
Відповідно до частини третьої статті 7 Закону України «Про звернення громадян», з метою невідкладного вжиття заходів з організації відповідної роботи щодо ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища, Департаментом за належністю направлено листи до Пісочинської селищної об'єднаної територіальної громади Харківського району Харківської області, Харківської районної державної адміністрації, Державної екологічної інспекції у Харківській області та Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника