Звернення № 11054

#11054 створено 18 Листопада 2020

1

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: С100701, Погреби, Київська обл., Україна, 08637
Координати сміттєзвалища: 50.138309476206, 30.400565523651
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 18 Грудня 2020

В РОБОТІ

Сміттєзвалище з’явилося протягом 2020 року і зараз стрімко розростається.

18.11.2020, 08:06 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

18.11.2020, 08:08 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

18.11.2020, 10:04 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

24.11.2020, 11:22 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів КОДА звернувся до Васильківської РДА ( копія листа додається)


Документи:

Статус: Надано відповідь