Звернення № 11053

#11053 створено 18 Листопада 2020

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Мала Снітинка, Київська обл., Україна, 08523
Координати сміттєзвалища: 50.119492743318, 29.952961921626
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 18 Грудня 2020

В РОБОТІ

В нашому селі Велика Офірна, в лісовій зоні є декілька великих стихійних звалищ які ми не можемо легко прибрати самі. Просимо допомогу у вирішенні цього питання.
Таких осередків як на фото декілька, можемо зорієнтувати на місці.

18.11.2020, 08:06 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

18.11.2020, 08:08 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

18.11.2020, 10:04 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

24.11.2020, 11:27 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів КОДА звернувся до Фастівської РДА ( копія листа додається)


Документи:

Статус: Надано відповідь