Звернення № 11047

#11047 створено 12 Листопада 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.593027661542, 30.335382699704
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 12 Грудня 2020

В РОБОТІ

Несанкціоноване сміттєве звалище

12.11.2020, 11:28 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

12.11.2020, 11:30 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

12.11.2020, 11:38 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

18.11.2020, 10:09 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів КОДА звернувся до Вишгородської районної державної адміністрації ( копія листа додається)


Документи:

Статус: Надано відповідь

26.11.2020, 13:48 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Вишгородська РДА перенаправила звернення до Новопетрівську сільську раду та до ДП "Київська лісова науково-дослідна станція" ( копія листа додається)


Документи:

Статус: Надано відповідь