Звернення № 11043

#11043 створено 12 Листопада 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Т0520, Донецька область, Україна
Координати сміттєзвалища: 46.973116584377, 37.219772099925
Відповідальний: Донецька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 12 Грудня 2020

В РОБОТІ

За координатами 46.97311658437693, 37.21977209992473 ,орієнтир трасса Т0520 СМТ Ялта донецька область Першотравневий район . Звалище дуже велике, і воно збільшується його дуже гарно видно з траси , Воно переважно складається з будівельного брухту та старого асфальту , також дуже велика кількість скляних пляшок .На це звалище нам поскаржилися місцеві мешканці та власники пансіонатів.
Відповідно до ст. 5 Закону України «Про звернення громадян», ст. 23-1 Закону України «Про відходи», підпункту 3 пункту 1 Положення про Міндовкілля, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.01.2015 № 32, прошу вжити заходів щодо:

забезпечення здійснення перевірки викладених у зверненні фактів;
притягнення до відповідальності винних осіб;
ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища.

12.11.2020, 11:33 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

12.11.2020, 11:34 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

16.11.2020, 10:26 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

16.11.2020, 10:28 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Керуючись ст. 7 Закону України «Про звернення громадян» Ваше звернення надіслано за належністю до Мангушської районної державної адміністрації для розгляду та відповідного реагування (копії листів додаються).


Документи:

Статус: Надано відповідь

26.11.2020, 14:53 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Відповідь Мангушської районної державної адміністрації додається.


Документи:

Статус: Надано відповідь