Звернення № 11042

#11042 створено 12 Листопада 2020

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.47087436752, 30.899955075693
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 12 Грудня 2020

В РОБОТІ

З овлчевої бази з м. Броварів вивозиться тара та залишки продуктів овочів та фруктів мешканцям с. Требухів та самовільно вивантажується на землях загальносільського користування.

12.11.2020, 11:33 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

12.11.2020, 11:34 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

12.11.2020, 11:37 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

18.11.2020, 10:10 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів КОДА звернувся до Броварської районної державної адміністрації ( копія листа додається)


Документи:

Статус: Надано відповідь