Звернення № 11039

#11039 створено 12 Листопада 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.357306431826, 30.528629958499
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 12 Грудня 2020

В РОБОТІ

З’явилось несанкціоноване стихійне сміттєзвалище на схилі зі сторони заповідної зони майже навпроти Полігону N6. Завозять сміття через територію Голосіївського лісу та скидають з обриву.

12.11.2020, 11:36 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

12.11.2020, 11:39 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця