Звернення № 11035

#11035 створено 18 Листопада 2020

1

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Т2401, Черкаська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 49.261548040558, 31.434845924377
Відповідальний: Черкаська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 18 Грудня 2020

В РОБОТІ

Доброго вечора.
Я, Козелецький Назар Олександрович, являюсь членом Громадської організації ”Юристи за екологію”, та серед іншого є учасником товариства ”Голден Стікс”, місцезнаходження якого за адресою: Черкаська обл., м. Городище, вул. Індустріальна. Сьогодні, 09 листопада 2020 року, мені стало відомо, що протягом останніх днів на території відзначеній координатами (в минулому на території Городищенського цукрорафінадного заводу), почали з’являтися грузові транспортні засоби, та розвантажувати по оцінкам очевидців, в приблизній кількості по 30 - 40 тон м’якої хімічної субстанції з ознаками промислового відходу та невідомого, на сьогоднішній день, походження та хімічного складу. При цьому, розвантаживши цю субстанцію, її бульдозирами рівняють із землею, в очевидь з метою приховування діяння, яке має усі ознаки кримінального правопорушення.
По зазначеному вище, відповідно до вимог чинного законодавства, мною буде подана відповідна заява (повідомлення) про злочин до правоохоронних органів.
При цьому, по неофіційним даним спеціалістів, з появою цього хімічного відходу на території зазначеній вище, підвищився радіаційний фон.
В зв’язку з необхідністю негайно припинити цей злочин проти навколишнього природного середовища та суспільства в цілому, відходячи від правового обґрунтування, прошу:
- негайно почати службову перевірку за данним зверненням, в тому числі з використанням наданих законодавством повноважень (фіксація факту, залучення правоохоронних органів, призначення експертизи, комунікація з Національною поліцією та Державним бюро розслідувань з метою притягнення невстановлених осіб до кримінальної відповідальності).
В свою чергу, Громадська організація ”Юристи за екологію”, та особисто я, як небайдужий громадянин, готові надати усю необхідну допомогу та посприяти в розслідуванні по даному факту.
З повагою,
Козелецький Назар.

18.11.2020, 08:07 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

18.11.2020, 08:08 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Черкаська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця