Звернення № 11015

#11015 створено 9 Листопада 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.31648, 30.06539
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 9 Грудня 2020

ВИКОНАНО

Новий this село Новосілки в сторону дач Макарівського району по праву сторону засмічена лісосмуга, прохання прибрати

09.11.2020, 10:20 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

09.11.2020, 10:20 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

09.11.2020, 10:23 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

11.11.2020, 14:06 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів КОДА звернувся до Макарівської районної державної адміністрації ( копія листа додається)


Документи:

Статус: Надано відповідь

26.11.2020, 14:24 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Стихійне сміттєзвалище ліквідоване!!!
Надана відповідь від Новосілківської сільської ради Макарівського району Київської області ( копія листа додається)


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

29.11.2020, 16:59 Підтвердження виконання Заявником.

Все прибрали та повідомили додатково по телефону.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником