Звернення № 11007

#11007 створено 9 Листопада 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Глібів, Тернопільська область, Україна, 48216
Координати сміттєзвалища: 49.345559871182, 25.972542084737
Відповідальний: Тернопільська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 9 Грудня 2020

В РОБОТІ

Доброго вечора!!
У моєму селі забруднили населений пункт та водоймище (ставок) відходами від будівництва, та іншим сміття.
Фото прикріплю.

09.11.2020, 10:23 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

09.11.2020, 10:23 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Тернопільська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

10.11.2020, 12:30 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Тернопільська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

16.11.2020, 15:37 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Тернопільська обласна державна адміністрація

Розгляд звернення громадянина Богдана Комара від 09.11.2020 № 11007 на портал Міндовкілля „Інтерактивна мапа сміттєзвалищ” щодо розташування стихійного сміттєзвалища в с. Глібів Гусятинського району припинено за зверненням заявника від 14.11.2020 року.

Статус: Надано відповідь