Звернення № 11000

#11000 створено 9 Листопада 2020

3

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Колоскова, 11, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.405715062197, 30.474870175058
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 9 Грудня 2020

В РОБОТІ

Просимо звернути Вашу увагу на систематичне забруднення зеленої зони та природного ландшафту побутовим сміттям і промисловими відходами. Станом на 05 листопада 2020 року, в межах виконання робіт по об’єкту “Будівництво під’їзної автомобільної дороги від проспекту Валерія Лобановського (поблизу примикання вул. Брожка (Кіровоградська)) до міжнародного аеропорту «Київ», КП “Дирекція будівництва шляхо-транспортних споруд м. Києва” була виконана тимчасова дорога від вул. Колоскова в напрямку аеропорту «Київ» орієнтовною довжиною 500 метрів (дорожні плити). З того часу почали з’являтися викиди несанкціонованого сміття вздовж тимчасової дороги.
Кадастровий номер: 8000000000:72:261:0018. Тип власності: Комунальна власність.
Цільове призначення: Автомобільного транспорту для будівництва під’їзної автомобільної дороги. Площа: 1.2634 га.
Згідно рішення КМДА № 99/9178 від 28.07.2020року, територія на якій створюються стихійне звалища являється прилеглою територією до ландшафтного заказника місцевого значення «Совська Балка». На даний час зазначена територія використовуються місцевим населенням як об’єкт рекреаційної зони загального користування.
Задля збереження у належному стані зеленої зони та природного ландшафту, просимо Вас посприяти в очищенні території від стихійного звалища.

09.11.2020, 10:25 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

09.11.2020, 10:26 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця