Звернення № 10992

#10992 створено 5 Листопада 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Маріуполь, Донецька область, Україна, 87500
Координати сміттєзвалища: 47.081101217522, 37.483632534677
Відповідальний: Донецька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 5 Грудня 2020

В РОБОТІ

За адресою Маріуполь, Донецька область, Україна, 87500 (оріентир провулок Ангарський садовідче товориство «Глорія» та «Вікторія» ,) виявлено стихійне сміттєзвалище величезна кількість побутового та будівельного сміття ,яке розкидано вздовж дороги біля поля ,за нашими оцінками його десь 150-200 кубів, це звалище збільшується з кожним днем і вже має протяжність більш ніж 300 метрів. це все прилигає до садовідчих тавориств «Глорія» та «Вікторія»

Відповідно до ст. 5 Закону України «Про звернення громадян», ст. 23-1 Закону України «Про відходи», підпункту 3 пункту 1 Положення про Міндовкілля, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.01.2015 № 32, прошу вжити заходів щодо:

забезпечення здійснення перевірки викладених у зверненні фактів;
притягнення до відповідальності винних осіб;
ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища.

05.11.2020, 17:04 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

05.11.2020, 17:15 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

10.11.2020, 09:23 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

10.11.2020, 09:24 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Керуючись ст. 7 Закону України «Про звернення громадян» Ваше звернення надіслано за належністю до виконавчого комітету Маріупольської міської ради для розгляду та відповідного реагування (копії листів додаються).


Документи:

Статус: Надано відповідь

23.11.2020, 12:01 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Відповідь Приморської районної адміністрації Маріупольської міської ради додається .


Документи:

Статус: Надано відповідь