Звернення № 10989

#10989 створено 5 Листопада 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Ірпінь, Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.503887, 30.217777
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 5 Грудня 2020

В РОБОТІ

мішки з будівельним сміттям посеркд лісу

05.11.2020, 17:04 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

05.11.2020, 17:14 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

06.11.2020, 13:33 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

10.11.2020, 12:00 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів КОДА звернувся до Ірпінської міської ради ( копія листа додається)


Документи:

Статус: Надано відповідь

02.12.2020, 13:11 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Ірпінська міська рада перенаправила звернення до КП "Управління благоустрою міста" Ірпінської міської ради та до КП "УЖКГ "Ірпінь"


Документи:

Статус: Надано відповідь