Звернення № 10987

#10987 створено 5 Листопада 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Виговського, 1i, Ірпінь, Київська обл., Україна, 08200
Координати сміттєзвалища: 50.504723, 30.2275
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 5 Грудня 2020

В РОБОТІ

смітники в лісі

05.11.2020, 17:16 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

05.11.2020, 17:17 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

06.11.2020, 13:32 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

10.11.2020, 11:59 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів КОДА звернувся до Ірпінської міської ради ( копія листа додається)


Документи:

Статус: Надано відповідь

02.12.2020, 13:11 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Ірпінська міська рада перенаправила звернення до КП "Управління благоустрою міста" Ірпінської міської ради та до КП "УЖКГ "Ірпінь"


Документи:

Статус: Надано відповідь