Звернення № 10986

#10986 створено 5 Листопада 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Залізнична вулиця, 3a, Боярка, Київська обл., Україна, 08151
Координати сміттєзвалища: 50.344419, 30.301766
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 5 Грудня 2020

В РОБОТІ

стихійне звалище, яке тут роками розростається і влада палець об палець не може вдарити. повторне звернення, бо на попереднє лише відписка про зачинені полігони.

05.11.2020, 17:16 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

05.11.2020, 17:17 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

06.11.2020, 13:32 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

10.11.2020, 11:58 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів КОДА звернувся до Боярської міської ради ( копія листа додається)


Документи:

Статус: Надано відповідь

26.11.2020, 14:26 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Надана відповідь від Боярської міської ради ( копія листа додається)


Документи:

Статус: Надано відповідь

30.11.2020, 09:03 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів КОДА звернувся до Тарасівської сільської ради Києво-Святошинської районної державної адміністрації ( копія листа додається)


Документи:

Статус: Надано відповідь