Звернення № 10984

#10984 створено 5 Листопада 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Р03, Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.471748626473, 30.828314814717
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 5 Грудня 2020

В РОБОТІ

Мусор разного характера протяженностью 200-250 метров, по левой стороне обочины, привыезде с Книжичей на броварскую окружную.

Фото + видео на гугл диске, т.к. на сайте ограничения по размеру/количеству файлов

https://drive.google.com/drive/folders/1n86ux2uA5fAzEVpYn2xDRLv9a46w89g1

05.11.2020, 17:17 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

05.11.2020, 17:18 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

06.11.2020, 13:32 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

11.11.2020, 14:07 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів КОДА звернувся до Броварської районної державної адміністрації ( копія листа додається)


Документи:

Статус: Надано відповідь