Звернення № 10969

#10969 створено 2 Листопада 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Спортивна, 22, Лисичанськ, Луганська область, Україна, 93100
Координати сміттєзвалища: 48.871461, 38.437209
Відповідальний: Луганська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 2 Грудня 2020

В РОБОТІ

Свалка около лодочной станции на Северском Донце

02.11.2020, 08:47 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

02.11.2020, 08:47 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Луганська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

27.11.2020, 09:11 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Луганська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

27.11.2020, 09:12 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Луганська обласна державна адміністрація

Шановний пане Андрію!
Департамент комунальної власності, земельних, майнових відносин, екології та природних ресурсів облдержадміністрації (далі – Департамент) розглянув Ваше звернення від 02.11.2020 № 10969-ЗГ/ЕКМ, яке надійшло через сервіс «Інтерактивна мапа сміттєзвалищ» Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, щодо виявлення стихійного сміттєзвалища за поблизу човнової станції на р. Сіверський Донець та повідомляє наступне.
З метою вжиття дієвих заходів з ліквідації зазначеного сміттєзвалища Департаментом було направлено відповідного листа до військово-цивільної адміністрації міста Лисичанська Луганської області.
За інформацією військово-цивільної адміністрації міста Лисичанська Луганської області (лист від 24.11.2020 № 1362/01-06), під час обстеження на зазначеній у Вашому зверненні території було виявлене незначне засмічення. Станом на 20.11.2020 роботи з прибирання виконані, що підтверджується відповідними фотоматеріалами.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника