Звернення № 10961

#10961 створено 2 Листопада 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Гагаріна, 41а, Сєвєродонецьк, Луганська область, Україна, 93400
Координати сміттєзвалища: 48.944872668473, 38.497154167449
Відповідальний: Луганська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 2 Грудня 2020

ВИКОНАНО

Вже кілька діб не вивозиться сміття коло контейнерів. Вже гора вище контейнерів. Стоїть неймовірний сморід.

02.11.2020, 08:49 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

02.11.2020, 08:49 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Луганська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

30.11.2020, 14:26 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Луганська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

30.11.2020, 14:27 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Луганська обласна державна адміністрація

Шановна пані Жанно!
Департамент комунальної власності, земельних, майнових відносин, екології та природних ресурсів облдержадміністрації (далі – Департамент) розглянув Ваше звернення від 02.11.2020 № 10961-ЗГ/ЕКМ, яке надійшло через сервіс «Інтерактивна мапа сміттєзвалищ» Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, щодо ліквідації виявленого стихійного сміттєзвалища за адресою: 93400, вул. Гагаріна, 41-А, м. Сєвєродонецьк Луганської області (координати 48.944872668473, 38.497154167449) та повідомляє наступне.
З метою вжиття дієвих заходів з ліквідації зазначеного сміттєзвалища Департаментом було направлено відповідного листа до військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецька.
За інформацією військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецька (лист від 27.11.2020 № 1635), зазначене у Вашому зверненні стихійне сміттєзвалище ліквідовано КП «СКС» 20.11.2020, що підтверджується відповідними фотоматеріалами.
Враховуючи зазначене, просимо підтвердити або спростувати факт ліквідації сміттєзвалища через сервіс «Інтерактивна мапа сміттєзвалищ».


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

30.11.2020, 14:42 Підтвердження виконання Заявником.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником