Звернення № 10947

#10947 створено 29 Жовтня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: 76000, вулиця Надрічна, 48, Івано-Франківськ, Івано-Франківська область, Україна, 76000
Координати сміттєзвалища: 48.945191, 24.726389
Відповідальний: Івано-Франківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 28 Листопада 2020

НЕ ВИКОНАНО

Івано-Франківськ, З'їзд з вулиці Надрічна вбік річки Бистриці (ця ділянка може бути в межах село. Вовчинець, що входить до Івано-Франківської ОТГ) несанкціоноване сміттєзвалище. Постійно їдуть авто з будівельним сміття. Вздовж узбіч тонни побутового сміття. Працює бульдозер

29.10.2020, 11:40 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

29.10.2020, 11:40 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

29.11.2020, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено