Звернення № 10945

#10945 створено 29 Жовтня 2020

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Молодіжний бульвар, 44, Світлодарськ, Донецька область, Україна, 84792
Координати сміттєзвалища: 48.431374827439, 38.209712449461
Відповідальний: Донецька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 28 Листопада 2020

ВИКОНАНО

Доброго дня!
ТОВ ”Артпромпроектбуд” (ЄДРПОУ 41135749, директор Букрей Денис Леонідович) розпочало роботи з реконструкції будівлі Світлодарської загальноосвітньої школи 1-111 ступенів...” на підставі договору з Відділом освіти Бахмутської райдержадміністрації.
В результаті порушення підрядником правил виконання будівельних робіт ”обрушена” стіна спортивного залу. Залишки стіни вивезені на вільну земельну ділянку в районі будинку № 44 м. Світлодаоськ.
Прошу вжити заходів для ліквідації стихійного сміттєзвалища, приведення земельної ділянки в належний стан та покарати винних осіб.

29.10.2020, 11:42 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

29.10.2020, 11:42 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

02.11.2020, 16:47 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

05.11.2020, 08:39 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Керуючись ст. 7 Закону України «Про звернення громадян» Ваше звернення надіслано за належністю до Бахмутської райдержадміністрації для розгляду та відповідного реагування (копії листів додаються).


Документи:

Статус: Надано відповідь

11.11.2020, 11:37 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

За інформацією Бахмутської райдержадміністрації (додається) несанкціоноване сміттєзвалище ліквідоване.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

16.11.2020, 09:45 Підтвердження виконання Заявником.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником