Звернення № 10882

#10882 створено 18 Жовтня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Запорізька область, Україна
Координати сміттєзвалища: 47.662354, 35.275641
Відповідальний: Запорізька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 17 Листопада 2020

В РОБОТІ

Зупинка транспорту у селищі Малокатеринівка.

18.10.2020, 07:24 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

18.10.2020, 07:25 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця