Звернення № 10880

#10880 створено 18 Жовтня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Остапа Вишні, 38А, Дніпро́, Дніпропетровська область, Україна, 49000
Координати сміттєзвалища: 48.41941, 35.04115
Відповідальний: Дніпропетровська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 17 Листопада 2020

В РОБОТІ

Стихійне звалище в місці відпочинку містян.

18.10.2020, 07:25 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

18.10.2020, 07:25 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

19.10.2020, 10:26 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні