Звернення № 10879

#10879 створено 17 Жовтня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.269175744111, 30.874141529202
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 16 Листопада 2020

В РОБОТІ

Доброго дня.
Прошу ліквідувати стихійне сміттєзвалище поблизу села Затишне Бориспільського району.
Заздалегідь вдячний.

17.10.2020, 13:50 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

17.10.2020, 13:51 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

19.10.2020, 09:01 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

23.10.2020, 09:19 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів КОДА звернувся до Бориспільської районної державної адміністрації ( копія листа додається)


Документи:

Статус: Надано відповідь