Звернення № 10877

#10877 створено 17 Жовтня 2020

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.420211782461, 30.4395224154
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 16 Листопада 2020

В РОБОТІ

Стихійне сміттєзвалище за Волинською базою де купа безпритульних тварин

17.10.2020, 13:52 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

17.10.2020, 13:52 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця