Звернення № 10876

#10876 створено 17 Жовтня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Максима Рильського, 27, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.393851070143, 30.517252162099
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 16 Листопада 2020

В РОБОТІ

Добрий день!
На карті не відображається будинок № 31 по вулиці Максима Рильского.Саме напроти нього,безпосередньо в самому Голосіївському
парку зроблені фото які прикріплено до звернення.(це звісно не всі). Ці фото зроблені ще 28.08.2020 ,на сьогодні самовільна огорожа з спиляних дерев та гілок тільки збільшилась,перегородившу,та перекопавши стежку . По факту: в середені парку відокремлена й огороджена ділянка,на якій вже стоять ліхтарі з датчиками руху.
Я, особисто тричі звертався на горячу лінію 1551(дати звернень 31.08; 23.09; 8.10,) також письмово писав в КМДА.(дата 23.09)
На мої звернення відповідь КМДА така:Голосіівський Зеленбуд каже що там все добре,скидують в КМДА фото або іншого місця,або зі сторони самої вулиці .
Окрім мене,ще як мінімум 10 людей звертались в КМДА,також ходили на консультацію до поліції.
Прошу розібратись в цій ситуації, та надати письмову відповідь на моє звернення.
Дякую.

17.10.2020, 14:14 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

17.10.2020, 14:14 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця