Звернення № 10875

#10875 створено 17 Жовтня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вул. 19 Вересня, 115, Красноград, Харківська область, Україна, 63300
Координати сміттєзвалища: 49.370653528711, 35.456716782519
Відповідальний: Харківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 16 Листопада 2020

В РОБОТІ

Смітник по вул. Садова біля ветслужби

17.10.2020, 14:14 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

17.10.2020, 14:15 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця