Звернення № 10874

#10874 створено 17 Жовтня 2020

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: вулиця Федора Кричевського, 5, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.455049239577, 30.364719361132
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 16 Листопада 2020

В РОБОТІ

Це звалище тут розташоване близьке півроку. Куди не звертались, навіть телебачення викликали, нічого не змінилось. На 1551 повідомили, що балансоутримувачу надали припис ще у серпні 2020 року. Вимагаємо прибрати сміття та наказати тих, хто повинен за це відповідати!

17.10.2020, 14:15 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

17.10.2020, 14:16 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця