Звернення № 10873

#10873 створено 17 Жовтня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Гута-Катюжанська, Київська обл., Україна, 07313
Координати сміттєзвалища: 50.829036279714, 30.126143842936
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 16 Листопада 2020

В РОБОТІ

На території лісу було виявлено створене стихійне сміттєзвалише. Велике прохання органа, відповідального за вирішення цієї проблеми, очистити територію лісу від побутових відходів.

17.10.2020, 14:15 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

17.10.2020, 14:16 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

19.10.2020, 08:59 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні