Звернення № 10872

#10872 створено 17 Жовтня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Іжевська, 1, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.398838320405, 30.610968545079
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 16 Листопада 2020

В РОБОТІ

Повідомляю про стихійне сміттєзвалище, яке утворилося. Буду вдячна за розгляд і вирішення цього питання.

17.10.2020, 14:15 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

17.10.2020, 14:16 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця