Звернення № 10867

#10867 створено 17 Жовтня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Комунальна, 39А, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.33747, 30.523558
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 16 Листопада 2020

В РОБОТІ

сміття в кінці вул. Крута. Біля стоку фільтрату с першого полігону

17.10.2020, 14:19 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

17.10.2020, 14:19 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця