Звернення № 10835

#10835 створено 17 Жовтня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Новофедорівка, Херсонська область, Україна, 75652
Координати сміттєзвалища: 46.16318, 32.29853
Відповідальний: Херсонська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 16 Листопада 2020

В РОБОТІ

Катастрофа

17.10.2020, 14:44 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

17.10.2020, 14:44 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця