Звернення № 10829

#10829 створено 17 Жовтня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Новофедорівка, Херсонська область, Україна, 75652
Координати сміттєзвалища: 46.16617, 32.2983
Відповідальний: Херсонська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 16 Листопада 2020

В РОБОТІ

Это жесть

17.10.2020, 14:45 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

17.10.2020, 14:45 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця