Звернення № 10824

#10824 створено 17 Жовтня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: проспект Центральний, 63, Сєвєродонецьк, Луганська область, Україна, 93400
Координати сміттєзвалища: 48.939285, 38.500455
Відповідальний: Луганська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 16 Листопада 2020

В РОБОТІ

Під час сильного вітру впало дерево. Важку частину вивезли комунальні служби, проте гілля залишилось і мешканці міста поступово кидають сміття. Купа гілок вже почала перетворюватися на смітник.

17.10.2020, 14:49 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

17.10.2020, 14:50 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Луганська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця