Звернення № 10821

#10821 створено 17 Жовтня 2020

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Квітковий в'їзд, 33, Харків, Харківська область, Україна, 61000
Координати сміттєзвалища: 50.017965956391, 36.271151583642
Відповідальний: Харківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 16 Листопада 2020

В РОБОТІ

Між вулицею Омська та Квітковий в’їзд постійно приїжджають вантажні автомобілі з побутовим, продуктовими відходами та будівельним сміттям та висипають сміття на землю, в результаті чого утворилася несанкціонована звалище різного сміття. Все це робиться біля жилих будинків мешканців вулиці Омська та Квіткового в’їзду. Це є грубе порушення будь-яких санітарних норм та правил. Декілька раз виникав пожар на цьому смітті. Біля цієї місцевості є дуже неприємний запах гниючих продуктових відходів. Це все привело до розповсюдження гризунів. Мешканці жилих будинків постійно скаржаться, але нічого не робиться щоб це припинити.
Дуже прошу, припинити утворення на цьому місці звалища сміття. Дякую.

17.10.2020, 14:50 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

17.10.2020, 14:50 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця