Звернення № 10820

#10820 створено 17 Жовтня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця 8 Березня, Узин, Київська обл., Україна, 09161
Координати сміттєзвалища: 49.821516898454, 30.412455238402
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 16 Листопада 2020

В РОБОТІ

Поруч з моїм будинком створили смітник. Смітник створили сусіди, родина Тищенків, які вирішили не вивозити скошену траву, а залишати її гнити купою. На цю ж купу родина Тищенків стала виносити собаче лайно; очевидно, перехожі додали сюди пластикові пляшки, серветки, а нині там вже й лахміття якесь. Оскільки я не розумію сенсу стрворення смітника поруч з домом, коли не так і далеко є сміттєві баки, а відтак можливість утилізації відходів є, прошу вирішити цю проблему. Звернення до самих Тищенків та міської виконавчої влади результатів не дали. (Фото двотижневої давності, станом на тепер смітник виріс)

17.10.2020, 14:50 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

17.10.2020, 14:50 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

19.10.2020, 08:55 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні