Звернення № 10819

#10819 створено 17 Жовтня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Фабрична, Одеська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 46.17815964001, 30.285235717893
Відповідальний: Одеська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 16 Листопада 2020

В РОБОТІ

Небезпечне аварійне скидання стоків мікрорайону Бритівка, садочку та школи. Вимагає негайного системного рішення з боку центрального органі влади з політики місцевих прироохоронних заходів по розчищенню та ліквідації джерела епідемічного зараження населення.

17.10.2020, 14:51 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

17.10.2020, 14:51 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Одеська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця