Звернення № 10817

#10817 створено 17 Жовтня 2020

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Т2110, Харківська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 49.42369392953, 36.843136816528
Відповідальний: Харківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 16 Листопада 2020

В РОБОТІ

Сміттєзвалища

17.10.2020, 14:51 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

17.10.2020, 14:51 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця