Звернення № 10816

#10816 створено 17 Жовтня 2020

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Т2110, Харківська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 49.42357370602, 36.842828118647
Відповідальний: Харківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 16 Листопада 2020

В РОБОТІ

Стихійне сміттєзвалища.

17.10.2020, 14:51 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

17.10.2020, 14:51 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця