Звернення № 10815

#10815 створено 17 Жовтня 2020

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: мікрорайон Гайок, 103, Біла Церква, Київська обл., Україна, 09100
Координати сміттєзвалища: 49.810770812177, 30.047985948622
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 16 Листопада 2020

В РОБОТІ

Неодноразово зверталися в ЖЕК № 1 з приводу сміттєзвалища на майданчику для сміттєвих контейнерів.
Зараз туди звезли зрізані дерева з усього мікрорайону, старі меблі, там оселилися бомжі. ЖЕК відмовляється вивозити сміття, так як наполягає на тому що дана територія йому не належить.

17.10.2020, 14:52 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

17.10.2020, 14:55 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

19.10.2020, 08:55 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні