Звернення № 10814

#10814 створено 17 Жовтня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: ул. Качалова, 10, Кривий Ріг, Дніпропетровська область, Україна, 50000
Координати сміттєзвалища: 47.940545288133, 33.407047390815
Відповідальний: Дніпропетровська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 16 Листопада 2020

В РОБОТІ

Наблюдается постоянная свалка, организованная дворниками, убирающими прилежащие районы и бездействие организации Житлосервис Кр, которая отвечает за работу дворников. Свалка постоянно растет и помимо листьев уже состоит из бытовых отходов

17.10.2020, 14:52 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

17.10.2020, 14:55 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

19.10.2020, 10:25 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні