Звернення № 10811

#10811 створено 17 Жовтня 2020

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: вулиця Житомирське шосе, Вінниця, Вінницька область, Україна
Координати сміттєзвалища: 49.279989734041, 28.516323566437
Відповідальний: Вінницька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 16 Листопада 2020

В РОБОТІ

під час прогулянки було знайдено велику кількість викинутого взуття, в цілому вздовж дороги між деревами і полем є велика кількість сміття

17.10.2020, 14:55 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

17.10.2020, 14:56 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Вінницька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця