Звернення № 10791

#10791 створено 18 Жовтня 2020

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: вулиця Малишева, 61, Харків, Харківська область, Україна, 61000
Координати сміттєзвалища: 49.936351718968, 36.281118839979
Відповідальний: Харківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 17 Листопада 2020

В РОБОТІ

Кто-то ночью вывез строительный мусор и бросил его возле жилых домов

18.10.2020, 07:51 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

18.10.2020, 07:52 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

21.10.2020, 14:41 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

21.10.2020, 14:42 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

З Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України до Департаменту захисту довкілля та природокористування Харківської обласної державної адміністрації (далі – Департамент) надійшло Ваше звернення щодо утворення несанкціонованого сміттєзвалища.
Ваше звернення не відповідає ст. 8 Закону України «Про звернення громадян», у зв'язку з чим у Департаменту відсутні правові підстави для його розгляду.
У разі надходження звернення, яке буде відповідати Закону України «Про звернення громадян», Департаментом буде вжито заходи відповідно до чинного законодавства.

Статус: Надано відповідь