Звернення № 10790

#10790 створено 18 Жовтня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Київська, 83, Коростишів, Житомирська область, Україна, 12502
Координати сміттєзвалища: 50.312919, 29.058646
Відповідальний: Житомирська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 17 Листопада 2020

В РОБОТІ

стихійний смітник біля ринку.

18.10.2020, 07:51 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

18.10.2020, 07:52 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

19.10.2020, 08:05 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні